Technologické centrum Varroc Lighting v Novém Jičíně

13. září 2018

V současné době Naše společnost začala realizovat pro objednatele HOCHTIEF CZ a. s. silnoproudé elektroinstalace na stavbě Technologického centra VARROC LIGHTING v Novém Jičíně.

Kroměřížská nemocnice a.s., Přístavba budovy A.
3. říjen

Kroměřížská nemocnice a. s., Přístavba budovy A.

V současné době Naše společnost začala realizovat pro objednatele PST Zlín a. s. silnoproudé elektroinstalace, přípojku NN, trafostanici a dodávku náhradního zdroje MTG v areálu Kroměřížské nemocnice na stavbě přístavby budovy A.

ZŠ Baška
13. září

ZŠ Baška

V současné době Naše společnost začíná realizovat pro objednatele Zlínstav a. s. silnoproudé rozvody, včetně zemnění a hromosvodové soustavy na stavbě Základní školy v Bašce.

FATRA a.s., provoz Napajedla, Nová válcovna a rekonstrukce budovy B25
1. srpen

FATRA a. s., provoz Napajedla, Nová válcovna a rekonstrukce budovy B25

V současné době Naše společnost realizuje pro objednatele PSG Construction a. s., komplexní silnoproudé elektroinstalace, včetně zemnění a hromosvodové soustavy na stavbě "FATRA a. s., provoz Napajedla, Nová válcovna a rekonstrukce budovy B25"

ZŠ Nové Strašecí
3. červenec

ZŠ Nové Strašecí

V současné době Naše společnost realizuje pro objednatele společnost Zlínstav, a. s., komplexní silnoproudé elektroinstalace, včetně zemnění a hromosvodové soustavy na stavbě "ZŠ Nové Strašecí"

Památník T. Bati ve Zlíně
2. červenec

Památník T. Bati ve Zlíně

V současné době Naše společnost realizuje pro objednatele společnost Zlínstav, a. s., komplexní silnoproudé elektroinstalace, včetně zemnění a hromosvodové soustavy na stavbě "Rekonstrukce Památníku T. Bati ve Zlíně"

UHN - Centrální objekty (II. etapa), Uherskohradišťská nemocnice a. s.
23. červen

UHN - Centrální objekty (II. etapa), Uherskohradišťská nemocnice a. s.

V současné době Naše společnost realizuje pro objednatele sdružení firem GEOSAN Group a. s. a Zlínstav, a. s., komplexní silnoproudé elektroinstalace, včetně zemnění a hromosvodové soustavy na stavbě "UHN - Centrální objekty (II. etapa), Uherskohradišťská nemocnice a. s."

Výstavba interního pavilonu (III. etapa výstavby), Vsetínská nemocnice a. s.
23. červen

Výstavba interního pavilonu (III. etapa výstavby), Vsetínská nemocnice a. s.

V současné době Naše společnost realizuje pro objednatele WACHAL a. s., komplexní silnoproudé elektroinstalace, včetně zemnění a hromosvodové soustavy na stavbě "Výstavba interního pavilonu (III. etapa výstavby), Vsetínská nemocnice a. s."

Slavíme 26. narozeniny…
16. červen

Slavíme 26. narozeniny…

Společnost Elektromont – Hulín, letos oslaví 26. narozeniny své činnosti a působnosti na trhu v oboru elektromontáží. Děkujeme všem obchodním partnerům a zaměstnancům za spolupráci a těšíme se na další realizace.

Kontakt

Elektromont – Hulín, s. r. o.
Kroměřížská 291
768 24 Hulín

IČ: 46904786
DIČ: CZ46904786

Tel.: 576 776 610
elektromont@emhulin.cz

Elektromontáže

Realizace

Právě teď

O nás

Kariéra